19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

24. Artur Trojanowski | Spotkanie, z cyklu "Emanacje", 2016

aAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuSpotkanie, z cyklu "Emanacje", 2016
Spotkanie, z cyklu Spotkanie, z cyklu Spotkanie, z cyklu

Artur Trojanowski (ur. 1968 Łódź)

Spotkanie, z cyklu "Emanacje", 2016

akryl, płótno, 150 x 120 cm, sygnowany na odwrocie: 'ARTUR TROJANOWSKI 2016 | SPOTKANIE | z cyklu EMANACJE

WYSTAWIANY
2019 – wystawa indywidulna (wspólnie z Tomaszem Kopcewiczem) „ONE – Trojanowski/Kopcewicz”, Forty Piłsudskieg Warszawa
2017 – wystawa indywidualna „Emanacje i Diagramy”, Stolarska/Krupowicz Gallery, Warszawa
2017 – wystawa indywidualna „Emanacje”, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, Szczecin
2016 – wystawa indywidualna „Emanacje”, Galeria Bielska BWA, BielskoBiała
2016 – wystawa indywidulana „Emanacje”, Stolarska/Krupowicz Gallery, Warszawa

Cena wylicytowana
16 000 zł