19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

23. Sebastian Skoczylas | Późny zachód, 2020

Aukcja dziAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuPóźny zachód, 2020
Późny zachód, 2020 - 1Późny zachód, 2020 - 2Późny zachód, 2020 - 3Późny zachód, 2020 - 4Późny zachód, 2020 - 5Późny zachód, 2020 - 6Późny zachód, 2020 - 7

Sebastian Skoczylas (ur. 1979)

Późny zachód, 2020

akryl, płótno, 110 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Późny zachód | Sebastian Skoczylas | 2020'

Sebastian Skoczylas Absolwent Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dyplom orbonił w 2004 r. w pracowni prof. P. Błażejewskiego. Wcześniej ukończył PLSP w Lublinie. Obecnie związany z Warszawą. Autor wielu wystaw indywidualnych oraz uczestnik wielu wystaw zbiorowych. W 2004 r. wyróżniony w konkursie Fundacji im. Franciszki Eibisch. Wybrane wystawy indywidualne: 2015 - Galeria Mito, Warszawa; 2014 - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Warszawa; 2012 - Galeria Elektor, Warszawa; 2005 - Centrum Olimpijskie, Warszawa. Jego prace znajdują się w zbiorach w Polsce i zagranicą.
Cena wylicytowana
5 000 zł