Sztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki Współczesnej / 25 stycznia 2020

13. Artur Kolba | Wieża Babel czyli utopię utopię, 2016

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki WspółczesnejWieża Babel czyli utopię utopię, 2016
Wieża Babel czyli utopię utopię, 2016

Artur Kolba (ur. 1967, Kożuchów)

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: 'Artur Kolba 2016' oraz opisany na odwrocie: 'z cyklu "Metamorfozy" | "Wieża Babel czyli utopię utopię" | olej na płótnie | 100/70 cm | Artur Kolba 2016 grudzień'

2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza. Magia w obrazie”, Galeria Miejska we Wrocławiu
2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza”, Galeria Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu 2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza”, ZSP, Radom
2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza. Magia w obrazie”, Galeria Sztuki „Szuszarnia”, Centrum Kultury Browar B we Włocławku
2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza – wystawa polskiego realizmu magicznego”, Nadbałtyckie Centrum Kultury, Gdańsk

Cena wylicytowana
6 500 zł