Sztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki Współczesnej / 25 stycznia 2020

12. Jacek Szynkarczuk | Babel, 2016

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki WspółczesnejBabel, 2016
Babel, 2016

Jacek Szynkarczuk

Babel, 2016

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygnowany p.d.: 'JSzynkarczuk 2016' oraz opisany na odwrocie: '"METAMORFOZA - BABEL" | -136-'

2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza. Magia w obrazie”, Galeria Miejska we Wrocławiu
2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza”, Galeria Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu
2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza”, ZSP, Radom
2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza. Magia w obrazie”, Galeria Sztuki „Szuszarnia”, Centrum Kultury Browar B we Włocławku
2017 – wystawa zbiorowa „Metamorfoza – wystawa polskiego realizmu magicznego”, Nadbałtyckie Centrum Kultury, Gdańsk

Cena wylicytowana
8 000 zł