Varia 24 / 30 czerwca 2018

44. Aron Gerle | Sosny nad morzem, 1917 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Sosny nad morzem, 1917 r.
44
Sosny nad morzem, 1917 r.

Aron Gerle (1860–1930)

Sosny nad morzem, 1917 r.

olej, płótno, 60 × 63 cm
sygn. i dat. p. d.: Aron Gerle/1917

Cena wylicytowana
1 100 zł