Varia 24 / 30 czerwca 2018

45. Malarz nieokreślony | Przy brzegu, 1911 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Przy brzegu, 1911 r.
45
Przy brzegu, 1911 r.

Malarz nieokreślony (1 poł. XX w.)

Przy brzegu, 1911 r.

olej, tektura, 20 × 20,5 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. p. d.: M. (nieczytelnie)/1911

Cena wylicytowana
950 zł