Varia® 43 / 18 września 2021

21. Arnulf de Bouché | Portret damy, 1903 r. sygn. i dat. p. b.: Arnulf de Bouché/1903

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Portret damy, 1903 r. sygn. i dat. p. b.: Arnulf de Bouché/1903
Arnulf de Bouché | Portret damy, 1903 r.
sygn. i dat. p. b.: Arnulf de Bouché/1903

Arnulf de Bouché (1872 Monachium - 1945 Langkampfen)

Portret damy, 1903 r. sygn. i dat. p. b.: Arnulf de Bouché/1903

olej, płótno, 71,5 × 66 cm (owal)

Cena wylicytowana
0 zł