Dawny Gdańsk i okolice / 14 sierpnia 2014

20. Arnold Busch | Wybrzeże, 1906 r.

aAukcje archiwalneDawny Gdańsk i okoliceWybrzeże, 1906 r.
Wybrzeże, 1906 r.

Arnold Busch (1876 Grünenplan – 1951 Cismar)

Wybrzeże, 1906 r.

akwarela, papier, 19,5 × 19,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Danzig. 1906/Busch; w oprawie