Dawny Gdańsk i okolice / 14 sierpnia 2014

21. Widok na Sopot od strony mola przed 1927 r.

Strona głównaAukcje archiwalneDawny Gdańsk i okoliceWidok na Sopot od strony mola przed 1927 r.
Widok na Sopot od strony mola przed 1927 r.

akwarela, papier, 22,5 × 34 cm w świetle oprawy
sygn. p. d. nieczytelnie
Cena wylicytowana
1 000 zł