18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

29. Antonina Janus-Szybist | Martwa natura, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Martwa natura, 2020
29
Martwa natura, 2020

Antonina Janus-Szybist

Martwa natura, 2020

akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Antonina Janus-Szybist'