18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

30. Katarzyna Kukuła | Święta, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Święta, 2019
30
Święta, 2019

Katarzyna Kukuła

Święta, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygnowany na odwrocie: 'Katarzyna Kukuła | "Święta" | olej na płótnie | 70 x 50 cm | 2019'

Cena wylicytowana
1 300 zł