Aukcja Dzieł Sztuki / 22 sierpnia 2020

28. Antoni Michalak | Portret kobiety, 1939 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPortret kobiety, 1939 r.
28
portret-kobiety-1939-r-antoni-michalak-1975371portret-kobiety-1939-r-antoni-michalak-978037

Antoni Michalak (1899 Kozłów Szlachecki - 1975 Kazimierz Dolny)

Portret kobiety, 1939 r.

olej, płótno, 63 × 45,2 cm
sygn. i dat. p. d.: Antoni Michalak/1939

Cena wylicytowana
19 000 zł