80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

63. Anna Stanisz | Runido 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiRunido 2019
63
Runido 2019

Anna Stanisz

Runido 2019

olej, płótno, 81x 60 cm, sygn. p.d.: Stanisz 2019

Cena wylicytowana
1 000 zł