80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

64. Tomasz Kuran | Niebieska skarpeta, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiNiebieska skarpeta, 2019
64
Niebieska skarpeta, 2019

Tomasz Kuran

Niebieska skarpeta, 2019

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. P.d.: Tomasz Kuran, oraz na odwrocie: niebieska skarpeta Dawida i Batszeby

Cena wylicytowana
1 100 zł