69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

68. Anna Sobolewska | Roksana, 2017

HomeAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiRoksana, 2017
68
Roksana, 2017

Anna Sobolewska

Roksana, 2017

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Anna Sobolewska W 2012 roku obroniła dyplom magistra sztuki na grafice (specjalność – grafika warsztatowa) na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, w 2016 obroniła z wyróżnieniem dyplom z malarstwa na tej samej uczelni (dyplom uzupełniający z malarstwa ściennego). Przez rok studiowała gościnnie na Akademii Umeni w Bańskiej Bystrzycy (Słowacja).