69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

69. Gabriela Szymańska | Suknia, 2017

Aukcja dziAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiSuknia, 2017
69
Suknia, 2017

Gabriela Szymańska

Suknia, 2017

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Gabriela Szymańska Ukończyła Liceum Plastyczne w Supraślu w klasie o profilu snycerskim. Obecnie studentka czwartego roku Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Malarstwa. Stypendystka Ministra Kultury. Artystka w swojej twórczości rozwija zagadnienie postaci, portretu oraz pejzażu. Jej obrazy poruszają głównie tematykę orientalną. Pragnie przybliżyć odbiorcy klimat i kulturę krajów arabskich.
Cena wylicytowana
500 zł