69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

80. Anna Kmita | Berger, 2013

aAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiBerger, 2013
80
Berger, 2013

Anna Kmita (ur. 1970)

Berger, 2013

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Anna Kmita Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Szczecińskim (1992-1994). Członkini warszawskiego oddziału Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików. W latach 1999-2011 związana z warszawskim rynkiem reklamy, pełniła wysokie stanowiska w prestiżowych agencjach reklamowych. W 1998 roku otrzymała Nagrodę Specjalną podczas Festiwalu Malarstwa Współczesnego w Szczecinie. Swoje prace prezentowała m.in. w Muzeum w Stargardzie Szczecińskim; Galerii pod Bocianem w Szczecinie; Galerii u Barbary w Szczecinie; Galerii pod Sukniami w Szczecinie; Trystero Gallery w Szczecinie.
Cena wylicytowana
600 zł