69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

79. Anna Jakubiak-Sęk | Shadows of birch IV, 2017

aAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiShadows of birch IV, 2017
79
Shadows of birch IV, 2017

Anna Jakubiak-Sęk

Shadows of birch IV, 2017

akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygn. l.d.

Cena wylicytowana
500 zł