13 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 listopada 2018

3. Anna Kloc | Rozszczepienie II, 2016

HomeAukcje archiwalne13 Aukcja Sztuki XXI wiekuRozszczepienie II, 2016
Rozszczepienie II, 2016 - 1Rozszczepienie II, 2016 - 2

Anna Kloc (ur. 1982)

Rozszczepienie II, 2016

olej, płótno, 81 x 65 cm (w oprawie 88 x 72 cm), sygn. na odwrocie: ‘ANNA KLOC – ROZSZCZEPIENIE II – 2016’

Anna Kloc Studia w latach 2002 ? 2008 na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Malarstwa prof. Macieja Świeszewskiego z aneksem w Pracowni Rysunku prof. Marii Targońskiej. Laureatka ?Pomorskiej Nagrody Artystycznej" za realizację ?Mapy Heweliusza" w technice sgraffito w Gdańsku, uczestniczka Międzynarodowych Warsztatów Artystycznych w Pieńkowie, Laureatka miesięcznego stypendium w Walencji konkursu ?Artystyczna Podróż Hestii?. Udział w wystawach w kraju i za granicą. Wybrane wystawy:  2015 - III Piotrkowskie Biennale Sztuki, ODA, Piotrków Trybunalski, 2014 ? "Przez Pryzmat. Odsłona druga", wystawa laureatów konkursu "Artystyczna Podróż Hestii", Galeria Arsenał, Poznań; 2014 ? "Przez Pryzmat", wystawa laureatów konkursu "Artystyczna Podróż Hestii", Pałac Sztuki, Kraków; 2011 ? I Piotrkowskie Biennale Sztuki, ODA, Piotrków Trybunalski; 2011 ? Wystawa zbiorowa scenografii i form przestrzennych, Instytut Polski, Praga, Czechy; 2010 ? DKV Grand Tour, CuidART Space, Denia Alicante, Walencia, Hiszpania, 2010 ? 8. Triennale Małych Form Malarskich. Wystawa pokonkursowa, Galeria Sztuki ?Wozownia?, Toruń; 2009 ? ?Artystyczna Podróż Hestii?, wystawa laureatów konkursu ?Ergo Hestia?, Zielona Brama ? Oddział Muzeum Narodowego, Gdańsk; 2007 ? Wystawa zbiorowa ?Scenografia i Formy Przestrzenne?, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Oddział Sztuki Współczesnej, Gdańsk ? Oliwa. Prace w zbiorach prywatnych w Europie, Kanadzie, USA.
Cena wylicytowana
4 000 zł