13 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 listopada 2018

4. Grzegorz L. Piotrowski | Wiosna - przebudzenie, 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne13 Aukcja Sztuki XXI wiekuWiosna - przebudzenie, 2016
Wiosna - przebudzenie, 2016 - 1Wiosna - przebudzenie, 2016 - 2

Grzegorz L. Piotrowski (ur. 1976)

Wiosna - przebudzenie, 2016

akryl, płótno, 120 x 140 cm, sygn. i opisany na odwrocie: '"WIOSNA" | GRZEGORZ | LEON | PIOTROWSKI | 2016 | 120 X 140 | "PRZEBUDZENIE"'

Grzegorz L. Piotrowski Absolwent ASP w Poznaniu. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni prof. Piotra C. Kowalskiego w 2004 r. Trzykrotny stypendysta Prezydenta Miasta Gorzowa w latach 2000, 2001 i 2002. Prowadzi warsztaty artystyczne i akcje plenerowe. Tworzy obrazy, ceramikę i książki artystyczne. Pracuje z osobami niepełnosprawnymi. W jego bogatej twórczości dominują trzy główne nurty tematyczne: akty, portrety i pejzaże. Aktywnie wystawia swoje prace w kraju i za granicą. Wybrane wystawy indywidualne: 2015 ? Galeria Opus, Łódź; 2014 ? Galeria Szklana, Zator; 2014 - Galeria Weissa, Kalwaria Zebrzydowska; 2011 - Galeria Rynek 7, Andrychów; 2011 ? Galeria BWA, Gorzów Wlkp.; 2011 ? Galeria Zamek, Sucha Beskidzka; 2009 ? Galeria Farbiarnia, Warszawa; 2009 ? Galeria Lamus, Gorzów Wlkp.; 2008 ? Galeria TEATR, Gorzów Wlkp.; 2008 ? Galeria Porto Praga, Warszawa; 2007 ? Galeria Farbiarnia, Warszawa; 2007 ? Galeria Krakauer Haus, Norymberga; 2006 ? Galeria Farbiarnia, Warszawa; 2004 ? Galeria Pod Pocztową Trąbką, Gorzów Wlkp.
Cena wylicytowana
4 600 zł