Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

88. Andrzej Gieraga | Relief diagonalny, 2019 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Relief diagonalny, 2019 r.
88
Relief diagonalny, 2019 r.

Andrzej Gieraga (ur. 1934 Śliwniki pod Kaliszem)

Relief diagonalny, 2019 r.

akryl, tektura, płyta, 80 x 80 cm, sygn., opisany i datowany na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / RELIEF DIAGONALNY / AKRYL, TEKTURA, PŁYTA/ 80X80 / 2019