akryl, tektura, płyta, 80 x 80 cm, sygn., opisany i datowany na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / RELIEF DIAGONALNY / AKRYL, TEKTURA, PŁYTA/ 80X80 / 2019