Aukcja Prac na Papierze - Sztuka Współczesna / 22 kwietnia 2020

47. Andrzej Fogtt | Castrum Doloris, 15 X 1983 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze - Sztuka WspółczesnaCastrum Doloris, 15 X 1983 r.
47
Castrum Doloris, 15 X 1983 r.

Andrzej Fogtt (ur. 1950 r.)

Castrum Doloris, 15 X 1983 r.

akwarela, gwasz, papier naklejony na karton, 113,7 x 73 cm, sygn. i dat. p.d.: Fogtt 1983, obok: Castrum doloris 15. X. 1983 R./cykl gorący (piekło gorące) XLI Biennale Wenecja, powyżej oł.: prawa strona 5 obrazów/400 x 150 cm

Cena wylicytowana
3 200 zł