Aukcja Dzieł Sztuki / 16 sierpnia 2014

41. Alfons Karpiński | Martwa natura z filiżanką

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMartwa natura z filiżanką
41
Martwa natura z filiżanką

Alfons Karpiński (1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Martwa natura z filiżanką

olej, tektura, 35 × 50 cm
sygn. l. d.: A. Karpińśki

Cena wylicytowana
14 000 zł