Aukcja Dzieł Sztuki / 16 sierpnia 2014

40. Ludwik Misky | Na plaży

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiNa plaży
40
Na plaży

Ludwik Misky (1884 Nowy Sącz – 1938 Kraków)

Na plaży

olej, tektura, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: L. MiSKY

Cena wylicytowana
10 000 zł