Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

69. Alfons Karpiński | Biała róża, 1920 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiBiała róża, 1920 r.
69
biala-roza-1920-r-alfons-karpinski

Alfons Karpiński (1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Biała róża, 1920 r.

olej, tektura, 59,5 × 43,5 cm w świetle ramy
sygn. i dat. l. d.: a.karpiński |1920

Cena wylicytowana
27 000 zł