18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

11. Aleksander Baszynski | Four palm trees, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Four palm trees, 2020
Four palm trees, 2020

Aleksander Baszynski (ur. 1993)

Four palm trees, 2020

olej, płótno, 120 x 120 cm, sygnowany na odwrocie: 'Aleksander Baszynski | "four palm trees" | 120x120 | olej/płótno | 2020'

Aleksander Baszynski Urodzony w Żytomierzu na Ukrainie, mieszka i pracuje we Wrocławiu. W latach 2011-2017 studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Kijowie (wcześniej ukończył Państwowe Kolegium Artystyczne im. T. Szewczenki w Kijowie). W 2016 r. brał udział w projekcie „Loving Vincent” jako animator (w 2018 roku „Loving Vincent” został nominowany do Oscara za najlepszą animację pełnometrażową). W 2019 roku brał udział w wystawie Open Call Winners Exhibition 2019, The Print Space, Londyn oraz uzyskał wyróżnienie w konkursie „Impet”, Galeria Dominikańska we Wrocławiu
Cena wylicytowana
2 000 zł