14. Adam Setkowicz | W drodze przez las

HomeAukcje archiwalneVaria 33W drodze przez las
W drodze przez las

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

W drodze przez las

akwarela, papier, 14,5 x 21,5 cm w świetle oprawy, sygn. l.d.: Setkowicz