13. Teodor Ziomek | Snopki siana na łace

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Snopki siana na łace
Snopki siana na łace - 1Snopki siana na łace - 2

Teodor Ziomek (1874 Skierniewice-1937 Warszawa)

Snopki siana na łace

olej, płótno, 27 x 36 cm, sygn. p.d.: T. ZIOMEK

Cena wylicytowana
2 800 zł