Aukcja École de Paris / 6 kwietnia 2019

9. Abraham Weinbaum | Bukiet kwiatów

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja École de ParisBukiet kwiatów
Bukiet kwiatów

Abraham Weinbaum (1890 Kamieniec Podolski - 1943 Sobibór)

Bukiet kwiatów

olej, płótno, 65 x 54 cm,
sygn. p.d.: Awenbaum

Cena wylicytowana
7 500 zł