Fine Art Auction / 22 August 2020

82. Antoni Suchanek | Wazon kaszubski, 1963 r.

Past auctionsFine Art AuctionWazon kaszubski, 1963 r.
82

Antoni Suchanek (1901 Rzeszów - 1982 Gdynia)

Wazon kaszubski, 1963 r.

olej, płyta, 80 × 70 cm
sygn. l. d.: Suchanek

opisany na odwrocie u dołu: A. Suchanek/Orłowo oraz wtórny opis: 1963 rok/„Wazon kaszubski”/z kolekcji Ireny Bołądź-Gutsch z Sopotu/olej na płycie 70 cm x 80 cm

Provenance:

Atelier artysty.
Kolekcja wieloletniej lekarki i znajomej malarza – p. Ireny Bołądź-Gutsch (ur. 1933 r.)

5 500 zł