Fine Art Auction / 22 August 2020

81. Henryk Baranowski | Przystań rybacka, 1985 r.

Past auctionsFine Art AuctionPrzystań rybacka, 1985 r.
81

Henryk Baranowski (1932 Starogard Gdański - 2005 Gdynia)

Przystań rybacka, 1985 r.

olej, płyta, 42 × 50 cm
sygn. p. d.: H.Baranowski
na odwrocie autorska nalepka z opisem pracy

5 000 zł