Fine Art Auction / 22 August 2020

83. Antoni Suchanek | Bukiet chryzantem, 1971 r.

Past auctionsFine Art AuctionBukiet chryzantem, 1971 r.
83

Antoni Suchanek (1901 Rzeszów - 1982 Gdynia)

Bukiet chryzantem, 1971 r.

olej, płótno, 75 × 62 cm
sygn. p. d.: Suchanek

na odwrocie sygnowany: A. Suchanek, poniżej: A. Suchanek/ Kwiaty oraz wtórny opis: Obraz Prof. Antoniego Suchanka z Gdyni – Orłowa z kolekcji/jego lekarki z Sopotu Ireny Bołądź-Gutsch/
„Bukiet chryzantem” /olej płótno, 90 cm x 61 cm 1976

Provenance:

Atelier artysty.
Kolekcja wieloletniej lekarki i znajomej malarza – p. Ireny Bołądź-Gutsch (ur. 1933 r.)

6 500 zł