76. Zygmunt Schreter | W porcie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39W porcie
76
w-porcie-zygmunt-schreter

Zygmunt Schreter (1886 Łódź - 1977 Francja)

W porcie

olej, płótno, 50 x 65 cm, sygn. p.d.: Schreter