Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

30. Zofia Sieniawska-Majewska | Melancholia, 1903 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Melancholia, 1903 r.
30
Melancholia, 1903 r. - 1Melancholia, 1903 r. - 2

Zofia Sieniawska-Majewska (1879-1930)

Melancholia, 1903 r.

olej, płótno, 100,5 x 85,5 cm, sygn., dat. i opisany l. d.: Z. Sieniawska 1903 / Kraków.

Cena wylicytowana
12 000 zł