Secesja i Art Déco / 13 czerwca 2015

22. | Zestaw do likieru

Strona głównaAukcje archiwalneSecesja i Art DécoZestaw do likieru
Zestaw do likieru

Zestaw do likieru

Daum Fr?res, Nancy, l. 30. XX w.

w zestawie: taca, karafka, 6 kieliszków, szkło dymne, sygn.: DAUM-NANCY; śred. tacy 25,5 cm, wys. karafki 19,5 cm