58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

67. Żaneta Rzepa | Imaginarium I, 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiImaginarium I, 2016
67
Imaginarium I, 2016

Żaneta Rzepa

Imaginarium I, 2016

akwaforta, akwatinta, papier, 90 x 56,2 cm
sygn. na odwrocie