Kobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy. / 18 maja 2022

167. Żaneta Chłostowska - Szwaczka | Dull world, 2021 r.

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy.Dull world, 2021 r.
167
dull-world-2021-r-zaneta-chlostowska-szwaczka

Żaneta Chłostowska - Szwaczka

Dull world, 2021 r.

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. i dat. p.d.: Ż. Ch. S 2021

Cena wylicytowana
1 100 zł