Sztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki Współczesnej / 25 stycznia 2020

3. Wojtek Siudmak | Source D`or, 1982

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki WspółczesnejSource D`or, 1982
Source D`or, 1982

Wojtek Siudmak (ur. 1942)

Source D`or, 1982

akryl, płyta, 46 x 33 cm, sygnowany p.d.: 'W. SIUDMAK 1982' oraz opisany na odwrocie: '33x46 cm - 1982 | "SOURE D'OR." | W. SIUDMAK | Paris'

Cena wylicytowana
62 000 zł