25 Aukcja Sztuki XXI wieku / 20 października 2021

26. Wojciech Piekarski | Nostalgia, 2021

Strona głównaAukcje archiwalne25 Aukcja Sztuki XXI wiekuNostalgia, 2021
26
nostalgia-2021-wojciech-piekarski

Wojciech Piekarski (ur. 1980)

Nostalgia, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany l.g.: 'W. Piekarski 2021'

Wojciech Piekarski
Ukończył Architekturę na Politechnice Łódzkiej. Mieszka w Chechle nieopodal Pabianic. Zajmuje się wyłącznie malarstwem tworząc martwe natury, akty, pejzaże i widoki architektury. W swojej twórczości wzoruje się na dawnych mistrzach. Uczestniczy w programie promowania twórczości łódzkich artystów, który został wprowadzony przez Dom Aukcyjny Rynek Sztuki. Jego twórczość można było oglądać na wielu indywidualnych i zbiorowych wystawach.
Cena wylicytowana
4 200 zł