Varia® 42 / 3 lipca 2021

4. Wojciech Kossak | Patrol ułański

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 42Patrol ułański
Wojciech Kossak | Patrol ułański

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)

Patrol ułański

olej, płyta, 49 × 59 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d.: „Wojciech Kossak/193(4/9?)”

Cena wylicytowana
40 000 zł