12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerska / 25 sierpnia 2018

3. Wojciech Koniuszek | Upadły port, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerskaUpadły port, 2013
Upadły port, 2013

Wojciech Koniuszek (ur. 1976)

Upadły port, 2013

olej, płótno, 60 x 73 cm, sygn. na odwrocie: Wojtek Koniuszek 2010/13

2016 – wystawa indywidualna „Malarskie rebusy”, Stolarska/Krupowicz Gallery, Warszawa
2014 – wystawa indywidualna malarstwa, Open Gallery, Szczecin

Wojciech Koniuszek
Absolwent ASP w Gdańsku, dyplom w Pracowni Malarstwa prof. Macieja Świeszewskiego. Zajmuje się malarstwem, linorytem oraz malarstwem ściennymi - sgraffitem. Brał udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą, jego prace wystawiane były w wielu prestiżowych instytucjach, m.in. w Muzeum Narodowym w Gdańsku, Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie, Gdańskiej Galerii Miejskiej, Domu Kultury Polskiej w Wilnie i Instytucie Polskim w Budapeszcie oraz w Parlamencie Europejskim, a także w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku, Ambasadzie Niemiec i Pałacu Królikarnia w Warszawie. Uczestnik konkursu "Obraz Roku" miesięcznika Art&Business (2001 i 2002).
Cena wylicytowana
4 000 zł