Aukcja Dzieł Sztuki / 20 czerwca 2015

31. Włodzimierz Łoś | Na rozstajach

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiNa rozstajach
31
Na rozstajach

Włodzimierz Łoś (1849 Sławuta na Wołyniu - 1888 Monachium)

Na rozstajach

olej, tektura, 32x49 cm
sygn. i dat. l. d.: Włodzimierz Łoś Monachium 1886