Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

1. Wlastimil Hofman | Portret młodej dziewczyny

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPortret młodej dziewczyny
Portret młodej dziewczyny

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Portret młodej dziewczyny

olej, płyta, 45 x 46 cm, sygn. p.g.: Wlastimil Hofman

Cena wylicytowana
22 000 zł