Aukcja Dzieł Sztuki / 8 maja 2021

12. Władysław Szerner | Targ w miasteczku pod Krakowem

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiTarg w miasteczku pod Krakowem
Władysław Szerner | Targ w miasteczku pod KrakowemWładysław Szerner | Targ w miasteczku pod Krakowem

Władysław Szerner (1836 Warszawa - 1915 Unterhaching)

Targ w miasteczku pod Krakowem

olej, płótno, 52,5 × 99 cm
sygn. l. d.: Władysław Szerner

– Kolekcja prywatna, Warszawa
– Aukcja Domu Aukcyjnego Agra Art, 18.03.2007

Cena wylicytowana
0 zł