Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

1. Władysław Karol Szerner | Patrol kozacki

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówPatrol kozacki
Władysław Karol Szerner | Patrol kozackiWładysław Karol Szerner | Patrol kozacki

Władysław Karol Szerner (1870 Szebenice ?1936 tamże)

Patrol kozacki

olej, deska, 50 x 39,5 cm
sygn. l. d.: Władysław Szerner jun.

Cena wywoławcza:
18 000 zł