Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

76. Władysław Jahl | Zasadzka

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZasadzka
76
zasadzka-wladyslaw-jahl

Władysław Jahl (1886 Jarosław – 1953 Paryż)

Zasadzka

olej, płótno, 51,5 × 72 cm
sygn. p. d.: Jahl