Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2016

14. Władysław Chmieliński | Zimowy zaprzęg

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiZimowy zaprzęg
Zimowy zaprzęg - 1Zimowy zaprzęg - 2

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Zimowy zaprzęg

olej, płótno, 50,5 × 70,5 cm
sygn. p. d.: Wł.Chmieliński

Cena wylicytowana
17 000 zł