86. Wincenty Bednarski | Nad kamienną, 1955 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Nad kamienną, 1955 r.
86
nad-kamienna-1955-r-wincenty-bednarski-1518270nad-kamienna-1955-r-wincenty-bednarski-1194564

Wincenty Bednarski (1904 Kielce - 1975 Kraków)

Nad kamienną, 1955 r.

olej, tektura, 22 x 32 cm, sygn. i dat.: W.Bednarski / 1955, n aodwrocie naklejka wystawowa TPSP w Krakowie