46. Wilk (Wilhelm) Ossecki | Pejzaż wiejski

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Pejzaż wiejski
46
Pejzaż wiejski

Wilk (Wilhelm) Ossecki (1892-1958)

Pejzaż wiejski

olej, płótno, 30 x 36,5 cm, sygn. p.d.: Ossecki

Cena wylicytowana
1 600 zł